Головна / Новини / Політика / Зеленський оголосив конкурс на посаду речника президента України

Зеленський оголосив конкурс на посаду речника президента України

30 квітня, новообраний президент України Володимир Зеленський опублікував у Facebook відеозвернення, у якому подякував виборцям за підтримку, пише АНТИКОР

“Привіт, Україно! Сьогодні, 30 квітня, ЦВК офіційно оголосила результати президентських виборів. Я всім вдячний. Дякую ще раз за підтримку. І, ви знаєте, в цій даті є певний символізм. 230 років тому відбулася інавгурація першого президента США Джорджа Вашингтона. І я не порівнюю себе з цим великим політичним діячем. Поки ще рано. Але, якщо ви не проти, я його процитую. “Трудись, щоб в твоїй душі не погасли ті крихітні іскри небесного вогню, що звуться совістю”. Ось це я вам, українці, всім обіцяю, всім. Незважаючи на ваш вибір. Обіцяю трудитись, обіцяю вас не підвести”, – розповів Зеленський.

Читайте також  Зеленский – второй: обнародован свежий рейтинг президентской гонкиТакож він оголосив конкурс на посаду речника президента України.“До речі, якщо вам зараз не сподобалося це відео, якщо ти думаєш, що ти придумав би чи написав краще за мене, будь ласка, ми починаємо перший конкурс – речник президента України. Умови дуже прості: якщо ти знаєш мінімум три мови (українська і англійська обов’язкові); якщо ти маєш досвід роботи в сфері журналістики чи в публічній сфері; якщо ти готовий працювати 24/7, будь ласка, відправ своє резюме на електронну пошту, яка з’явиться в першому коментарі до цього відео, і ми почнемо робити це разом. Дякую”, – заявив новообраний президент України.

Залиште свій коментарLoading...