Головна / Новини / Політика / Зеленський підкорив мільйони людей з усього світу: розкрито феномен “смішного” кандидата

Зеленський підкорив мільйони людей з усього світу: розкрито феномен “смішного” кандидата

Політтехнолог кандидата у президенти Володимира Зеленського прокоментував передвиборчі перегони, розповів про динаміку електорального вибора на користь колишнього коміка та випади з боку конкурентів.

Про це Дмитро Разумков розповів у коментарі для ЗМІ.

Політтехнолог скаржиться на нечесних опонентів та ображається, що електорат Зеленського називають неосвіченим.

“У нас нетиповий цирк: зазвичай в цирку мало клоунів і багато глядачів, глядачам весело і добре від виступу цих клоунів. У нашій країні цирк дуже незвичайний, тому що глядачів трохи, а клоунів – вся країна”, – відповідає Разумков на кпини конкурентів про “клоуна” Зеленського.
“Володимир Зеленський, на відміну Порошенка з Тимошенко, заробляє собі сам, а двом іншим кандидатам платимо ми з вами, навіть ви якщо їх не підтримуєте, ви продовжуєте спонсорувати їх кампанію. В першу чергу Петра Олексійовича”, – підкреслив експерт.

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

Якщо дивитися соціологію, яку ми бачимо в січні-лютому, то у нас достатньо розширюється електоральна база. У нас є приріст в середній, старшій вікових групах і навіть у так званих 60+. Дуже ображає і Володимира, і членів його команди, і тих, хто сьогодні є його потенційними виборцями, коли їм починають розповідати, що вони якісь не такі. Окремі особистості дозволяли собі розповідати, що за Зеленського може голосувати тільки бидло. Для цих персонажів я хотів би сказати, що більша частина аудиторії, яка готова голосувати за Зеленського, – це люди з закінченим або незакінченою вищою освітою, це люди, які, на відміну від його опонентів, проживають в різних регіонах України. Якщо ми подивимося на рейтинги Порошенко або Тимошенко, йде дуже сильний перекіс в західні області. У Зеленського практично рівномірна підтримка по всій території держави, трохи менше у нас на Заході, але я думаю ще є час виправити цю ситуацію”, – резюмував Разумков.

Залиште свій коментарLoading...

Читайте також  Штаб Зеленського про "Приват": То хто маріонетка Коломойського?