Головна / Новини / Культура / Зеленський показав свіжі кадри “Слуги народу”: тепер зрозуміло, чому його забороняють

Зеленський показав свіжі кадри “Слуги народу”: тепер зрозуміло, чому його забороняють

Відомий комік і художній керівник студії “Квартал 95”, а нині кандидат в президенти України Володимир Зеленський показав новий фрагмент з третьої частини популярного серіалу  “Слуга народу”.

Відео з’явилося на офіційному акаунті Зеленського в Instagram.

Кадри демонструють момент укладення таємних договорів щодо торгівлі газом і тарифних націнок. Високопосадовець з олігархом обговорюють нову схему під назвою “Амстердам +”.“Ми більше не купуємо газу в Росії з відомих причин. Вугілля йде з ПАР в Амстердам. А звідти на українські ТЕЦ. А хто за це платить? Правильно – наш багатостраждальний народ”, – говорить олігарх.

“Схема – в маленькому слові “нібито”. Ми нібито купуємо вугілля в ПАР. Насправді воно з Кузбасу. Прибуток – 11 мільярдів на рік”, – пояснює схему бізнесмен.

В цьому фрагменті важко не розгледіти натяк на формулу “Роттердам+”

“Поки у когось “плюс”, у народу “мінус”. # Слуганарода3 # скоро”, – з таким підписом артист студії “Квартал 95” опублікував відео.

 

Переглянути цей допис в Instagram 

Пока у кого-то “плюс”, у народа “минус”. #слуганарода3 #скоро

Допис, поширений Владимир Зеленский (@zelenskiy_official)

У коментарях між користувачами розгорілося бурхливе обговорення даного відео. Українці зазначають, що ці кадри чудово демонструють причини спроб влади заборонити цей фільм.

“Тепер я розумію чому його заборонити намагаються) Роттердам + схема в серіалі теж засвічена” – пишуть користувачі.

До слова, кадри зняті українською мовою, тому знайшлися і ті, які виступили проти такої зміни в серіалі.

“Що Слуга Народу українською будет ??? Задолбали ці флешмоби з українською мовою. Я проти мови нічого не маю, але якщо ви почали знімати російською, то російською і продовжуйте!”, – відзначили в коментарях.

“Народ! Якщо ідея прекрасна, яка вам різниця, якою мовою вона дубльована? Та хоч китайською! Дивіться в корінь!”, – пишуть інші.

Залиште свій коментарLoading...

Читайте також  Біда в родині Віктора Павлика: співак зробив заяву про сина, “залишається тільки молитися”