Головна / Новини / Політика / Зеленський представив трьох нових членів своєї команди

Зеленський представив трьох нових членів своєї команди

Команда кандидата в президенти, шоумена Володимира Зеленського поповнилася трьома експертами, кожен з яких буде курирувати окремий напрямок передвиборної кампанії, пише Хвиля.

Як повідомила в четвер прес-служба “Зе!Команди”, експертом по загальнополітичних питаннях і спікером з питань ходу передвиборної кампанії став політтехнолог Дмитро Разумков, який є керуючим партнером і директором “Ukrainian Politconsulting Group”.
Експертом з питань освіти і науки став Сергій Бабак. За інформацією прес-служби, він є директором освітніх програм Українського інституту майбутнього, в минулому – керував державним підприємством “Науково-технічний центр новітніх технологій Національної академії наук України”, був членом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Читайте також  "Припиніть прогинаси!" Ніцой звернулася до команди Зеленського через мову


Напрямок правових питань курируватиме доктор юридичних наук Ірина Венедиктова. Як зазначає прес-служба, вона є професором кафедри цивільно-правових дисциплін Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, віце-президент Фонду медичного права та біоетики. Крім того, вона член науково-консультативної ради Верховного суду, і була радником ряду юридичних фірм.

Залиште свій коментарLoading...