Головна / Новини / Політика / Зеленський приїхав на розбірки з бурштиновою мафією: повне відео

Зеленський приїхав на розбірки з бурштиновою мафією: повне відео

У понеділок, 12 серпня, президент Володимир Зеленський приїхав до Олевська, Житомирської області з робочою поїздкою з приводу незаконного видобутку бурштину.Як повідомила пресслужба глави держави, президент бере участь у нараді з питань незаконного видобутку бурштину в регіоні (щоб подивитися відео, доскролльте до кінця сторінки).
Зокрема Зеленський заявив, що проблема незаконного видобутку бурштину в Житомирській, Волинській, Рівненській областях України отримала масштаб екологічного лиха.

“Нарада присвячена незаконному видобутку бурштину на території Житомирської області, але ця проблема в цілому в Україні. Будемо говорити про Житомирську, Волинську, Рівненську область. Вважаю, що ця проблема реально отримала масштаб України, масштаб екологічного лиха”, – заявив президент.За його словами, в результаті цієї діяльності тисячі гектарів лісових земель були перетворені в пустир.
“Ми розуміємо, що люди полюють на бурштин. Розуміємо, вся ця війна з державою кримінальних авторитетів, які прикривалися і поліцією, і СБУ, і прокуратурою… вона почалася, в цілому, в великих масштабах, наскільки я знаю, у 2014 році “, – додав він.

Також Зеленський представив нового голову Житомирської обласної державної адміністрації. Ним став Віталій Бунечко.

Читайте також  Епоха шоуменів закінчилася і дуже дорого обійшлася Україні — Порошенко про скандальну заяву Зеленського щодо Криму

“Дозвольте мені представити нового голову Житомирської обласної державної адміністрації – Бунечка Віталія Івановича”, – сказав Зеленський під час зустрічі з місцевою владою і активом Житомирської області. Після цього президент вручив Бунечку посвідчення глави ОДА.

Пізніше під час наради Зеленський наказав звільнитися начальнику Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Андрію Курінському. Причиною стали масштаби корупції, зокрема навколо проблеми з незаконним видобутком бурштину в області.

“Це потрібно було зробити ще 5 років тому”, – заявив президент.ЯкЗалиште свій коментар