Головна / Новини / Політика / Зеленський терміново звернувся до українців: давайте допоможемо, часу залишилося дуже мало

Зеленський терміново звернувся до українців: давайте допоможемо, часу залишилося дуже мало

Відомий гуморист і шоумен, а тепер ще й кандидат у президенти Володимир Зеленський користується величезною популярністю серед громадян нашої країни. Він активно веде сторінку в соціальній мережі, куди постить актуальні новини, відео та важливі заяви. Одним з останніх стало звернення шоумена до всіх українців з проханням про допомогу.

Кандидат у президенти Володимир Зеленський звернувся до всіх жителів України для допомоги в зборі коштів маленькому хлопчикові на екстрену операцію з пересадки кишечника. У неділю, 10 лютого, про це стало відомо з публікації на офіційному акаунті актора студії “Квартал 95”.

Читайте також  “Крим буде повернуто після виборів!”: Порошенко зробив гучну заяву
Володимир Зеленський

В повідомленні Зеленський написав: “12-річний Денис живе майже без шлунка. Йому видаляли по шматку в надії, що інше не буде відмирати. Але хвороба з’їдає. Лікарі Бостона пообіцяли взятися за надскладного пацієнта. А ТСН всіма силами хоче допомогти дозбирати суму, яку знесилені батьки Дениса збирають по всьому світу”.Звернення Зеленського отримало величезну популярність і на нього відгукнулося багато українців. Варто відзначити, що далеко не всі позитивно сприйняли прохання про допомогу, наприклад, Юрій Петровський написав: “Опустилися до збору грошей? Мені такий президент не потрібен. Відверто популістські заклики! Наслухалися вже”.

Володимир Зеленський

Знайшлися небайдужі люди, які під посиланням написали: “Олекліномель (пакетик-крапельниця) коштує десь близько 1500 гривень. Це така суміш, за рахунок якої хлопчик зараз живе. Якщо кожен, хто подивився ролик, перерахує хоч трішечки грошей, то це буде велика допомога!”.

Залиште свій коментарLoading...