Головна / Новини / Політика / Зеленський: Все було в секреті, бо не всі хотіли повернення

Зеленський: Все було в секреті, бо не всі хотіли повернення

Президент Володимир Зеленський заявляє, що його домовленості з президентом РФ Володимиром Путіним були виконані в повній мірі обома сторонами.

Джерело: коментар Зеленського ЗМІ в аеропорту “Бориспіль” після зустрічі українців, які повернулися з РФ в рамках обміну.

Пряма мова: Я вважаю, що перший етап виконано. Я повинен підтвердити, що я як президент України Володимир Зеленський і президент РФ Володимир Путін зробили все, що пообіцяли і зробили все, не змінюючи по ходу наші домовленості.



…Формула була збережена. Це були наші домовленості. Спочатку ми говорили, що повертаються спочатку моряки, але потім ми вийшли на діалог, я дуже радий, що це була наша пропозиція про інший формат, доповнення до наших моряків наших політв’язнів.




Деталі: За словами Зеленського, «деякі люди не хотіли», щоб обмін відбувся. Він пообіцяв, що колись ці прізвища стануть відомі.

Пряма мова: Все було в секреті, тому що ми знали, що не всі хочуть повернення.

Деталі: Зеленський розповів про телефонну розмову з Путіним, що відбулася 7 серпня, під час якої було домовлено про перший етап «розблокування нашого діалогу, перший етап припинення війни, повернення наших військових, наших полонених, наших моряків, повернення наших територій».

Читайте також  Луценко продает недвижимость, и готовиться покинуть Украину — Онищенко

За словами президента, переговори будуть продовжуватися.

Пряма мова: Я знаю про кримських татар. Це другий етап, зараз ми будемо серйозно працювати і повернемо всіх наших людей. Звільнимо багато людей в Криму. Я не хочу говорити про рік-два-три. Ні, ми хочемо робити все дуже швидко. Тому, найближчим часом. Ми мріємо про це і працюємо.

Після цього настане найскладніший етап. Я думаю, що ми разом з вами і всією країною повернемо не тільки наших людей, але й наші території.

Дуже скоро, я сподіваюсь, ми матимемо зустріч у «Нормандському форматі», де обговоримо кроки не просто про майбутнє,  а про найближче майбутнє. Ми маємо зробити всі кроки, що зупинити цю жахливу війну.

Залиште свій коментар



Loading...