Головна / Новини / Політика / Зеленський запропонував Авакову владну посаду, але за однієї умови: “Повинен відмовитися…”

Зеленський запропонував Авакову владну посаду, але за однієї умови: “Повинен відмовитися…”

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков може стати віце-прем’єр-міністром України, якщо відмовиться від своїх амбіцій.Про це пише видання “Апостроф“, посилаючись на інформацію джерела, наближеного до міністра.
Аваков активно підтримує президента Володимира Зеленського, про що не втомлюється писати в соціальних мережах. Однак, наразі,  міністру ніхто не дає якихось гарантій щодо його політичного майбутнього.

Джерело повідомило, що Авакову пропонували владну посаду, але він відразу виставив свої умови.

Читайте також  Лукашенко: Зеленському вже пора навчиться поводитися дипломатично


“Йому пропонували крісло віце-прем’єр-міністра з контролем над “силовиками”. Натомість Аваков зажадав поставити на пост глави МВС свою людину. В результаті ні про що не домовилися”, – розповів співрозмовник видання.
Все, що поки що вдалося отримати Арсену Авакову – це вплив в комітеті з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Його може очолити майбутній нардеп від “Слуги народу” Денис Монастирський.

Монастирського називають “людиною Авакова”, однак він сам це заперечує, хоча активно займався реформуванням правоохоронних органів.

Залиште свій коментар