Головна / Новини / Суспільство / Жахливі рани на руці, яким нічого не допомагає: у скутої ланцюгом пари проблеми зі здоров’ям

Жахливі рани на руці, яким нічого не допомагає: у скутої ланцюгом пари проблеми зі здоров’ямУ закоханих Вікторії та Олександра з Харкова, які 14 лютого 2021 року вирішили скувати кисті рук ланцюгом, з’явилися нові проблеми зі здоров’ям.

Джерело: телеграм


Коли закохані показали на відео свої руки, то можна було побачити, що на руці дівчини з’явилися моторошні рани. Крім цього, Вікторія скаржилася на сильний біль.

Пара повідомила, що використання мазей та ліків їм не допомагає, а в лікарні кажуть, що “все нормально”.Попри це, Вікторія та Олександр відмовлятися від ідеї поки не планують. Проте попросили у людей поради, можливо, хтось знає, чому відбувається така реакція на ланцюг та що з цим робити.


Відео ТУТ

Чому пара скувала кисті рук ланцюгом

Закохані Олександр та Вікторія вирішили з’єднати ланцюгом кисті рук одне одного. Для цього вони приїхали з Харкова до Києва. Пара переконана, що зможе прожити так 3 місяці та за це здобути новий рекорд.

Читайте також  Українці порівняли всіх перших леді країни, Зеленські в топі скрізь: "Наша Олена най-най"

Старт спроби зафіксували представники Книги рекордів України. Ланцюг навіть опломбували, щоб пара не могла знімати його потайки.

Дивіться відео про ідею пари: 

Залиште свій коментар