Жінка з найбільшими у світі губами і далі робитиме ін’єкції: “Хочу знайти кохання”

Жінка з найбільшими у світі губами і далі робитиме ін’єкції: “Хочу знайти кохання”

Андреа каже, що зараз вона мріє зустріти кохання.

Жінка з найбільшими у світі губами, 25-річна Андреа Іванова каже, що робить щомісяця кілька ін’єкцій, оскільки вважає свої губи недостатньо великими. Також вона розповідала, що хоче нарешті знайти своє кохання.

Про це пише dailystar.co.uk.Жінка розповіла, що вона нещодавно зробила ін’єкції у вилиці та кілька уколів зі збільшення губ. Вона продовжує нарікати, що її уста та вилиці ще недостатньо великі.

“Я продовжую збільшувати вилиці, оскільки хочу досягти того самого “вау-ефекту” і хочу, щоб вони були такими ж величезними, як мої губи”, – каже Андреа.Фото: dailystar.co.uk

Жінка також зізналася, що її особисте життя зараз є непростим, а тому вона б хотіла знайти партнера. Андреа додає, що їй постійно пишуть чоловіки з усього світу та запрошують до себе на зустріч, проте вона не погоджується.

“Я не знаю точної кількості пропозицій руки і серця, але за ці роки їх було сотні. Відтоді, як я змінила свою зовнішність, їх стало набагато більше. Майже щодня я отримую приватні повідомлення в Інтернеті від різних чоловіків, які роблять мені пропозицію. Це робить мене дуже щасливою, тому що я відчуваю, що є люди, які схожі на мене. Деякі чоловіки навіть зляться через те, що я не живу з ними”, – каже жінка.

Андреа Іванова до зміни зовнішності / Фото: dailystar.co.uk
Залиште свій коментар