Головна / Новини / Суспільство / ZLATAMEBEL: український виробник меблів преміум-класу

ZLATAMEBEL: український виробник меблів преміум-класу

М’які меблі — важлива складова комфорту в домівках та офісних приміщеннях. Кожен покупець прагне придбати міцні та зручні вироби, що стануть гармонійним доповненням дизайну інтер’єру. Цим вимогам повністю відповідають меблі Златамебель — українського виробника з бездоганною репутацією. Компанія пропонує сучасні рішення, що відповідають міжнародним стандартам.

Італійський дизайн і німецька якість

ZLATAMEBEL розпочала діяльність в 1996 році з продажу меблів. Створити власне виробництво спонукала ситуація на українському ринку. Меблі, що постачалися за оптимальною для споживачів вартістю, не відповідали високим стандартам якості.

Виробник вивчив досвід всесвітньо відомих брендів. Робота в торгівлі і розуміння потреб споживачів допомогли зосередитись на важливих аспектах. Продукція ZLATAMEBEL має ряд особливостей:
  • італійський дизайн. Компанія ретельно вивчає актуальні тенденції і використовує для створення форм, вибору відтінків та оздоблення кращі ідеї;
  • міцність та значний термін експлуатації меблів. Відповідність міжнародним стандартам досягається за рахунок кращих матеріалів та фурнітури від європейських виробників, дотримання технологічних вимог і 5-рівнева система контролю якістю;
  • приваблива вартість. Фабрика використовує натуральну деревину з карпатських лісів і прогресивне обладнання.
Читайте також  За прояв сексуальної орієнтації - штраф 100 тис. грн


Такий підхід і вдала маркетингова стратегія дозволили ZLATAMEBEL вийти на лідируючі позиції на українському ринку. Її продукція користується високим попитом за кордоном.

Переваги меблів ZLATAMEBEL

Вироби компанії користуються високим попитом через найкращі показники в сукупності важливих для споживачів факторів:

  • міцний каркас. Фабрика надає гарантію на 10 років. Дивани витримують навантаження 600 кг;
  • екологічно безпечні матеріали;
  • великий асортимент стильних дизайнерських рішень. Клієнти отримують можливість обрати будь-які різновиди конструкцій, фактури та кольори.

Це вироби преміум-класу, що пропонуються за вигідною вартістю.

Компанія постійно розвиває мережу фірмових магазинів. Клієнти можуть вивчити пропозиції і зробити замовлення на сайті Zlatamebel.ua. Не готові сплатити повну вартість меблів? Зверніться до менеджерів будь-якого магазину виробника. Тут можна оформити кредит, придбати дивани та модульні системи в розстрочку.

Скористайтеся пропозиціями ZLATAMEBEL. Клієнти компанії отримують комплексні переваги.

Залиште свій коментарLoading...