Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / ЗСУ звільнили населений пункт на Донбасі: перше фото яскравої перемоги

ЗСУ звільнили населений пункт на Донбасі: перше фото яскравої перемоги

Українські військові продовжують крок за кроком звільняти окупований Донбас

У мережі з’явилася фотографія українського прапора, який встановили в селі Золотому-4 (Попаснянський район, Луганська область). Його в кінці червня вдалося взяти під контроль ЗСУ.

Фото виклав на своїй сторінці в Facebook відомий український волонтер Роман Доник.“Населений пункт Золоте-4 (Партизанське) остаточно повернувся під контроль України. Майже три тижні тривала активна фаза операції щодо повернення населеного пункту Золоте-4 (колишнє Партизанське) під контроль ЗСУ. Бойовики неодноразово заявляли про те, що вони то взяли під контроль міст, по якому проходить дорога на Первомайськ, то саме селище. І Золоте-4, і раніше звільнена силами самооборони Катеринівка (в яку на опорник, через пару днів після звільнення, приїжджав Порошенко), до недавнього часу вважалися “сірою зоною”, – повідомив Доник.

Читайте також  "Вона не буде сидіти": Зайцева на прогулянці на вулиці ХарковаВін зазначив, що до недавнього часу в Золотому не було медичного і соціального забезпечення.

Щоденні огляди і перевірки на блокпостах. І звичайно відсутність будь-якої впевненості в завтрашньому дні. Селище знаходилося безпосередньо на лінії зіткнення.“Самооборона” зі складу резерву командувача ООС, пару днів тому, остаточно залишилася в селищі і зміцнила позиції. Золоте повністю взяли під контроль “, – розповів волонтер.

На знімку, який він виклав, можна побачити український прапор на одному з будинків Золотого.

Залиште свій коментарLoading...