Головна / Новини / Політика / З’явилася інформація, що Україну готують до прямих переговорів з Л/ДНР, і до придністровського сценарію, причому, оточення Зеленського до цього вже готове – Тука

З’явилася інформація, що Україну готують до прямих переговорів з Л/ДНР, і до придністровського сценарію, причому, оточення Зеленського до цього вже готове – Тука

Георгій Тука в своєму блозі на сторінках видання “Обозреватель” зазначив, що вже з’явилася інформація про підготовку в Офісі президента України до заміни мінського формату на альтернативний варіант – переговори на майданчику Київ-Луганськ-Донецьк.

За словами колишнього заступника міністра тимчасово окупованих територій, на практиці це означає, що нас підводять до реалізації придністровського сценарію, з прямими переговорами з керівництвом Л/ДНР.
Саме такі ризики криються в заміні Владислава Суркова на Дмитра Козака. Останній, як відомо, є “генеральним конструктором” самопроголошеного Придністров’я.

Читайте також  Меркель зробила заяву щодо вступу України в ЄС


Активно просувається теза про необхідність відновлювати економічні зв’язки з підприємствами, що залишилися на території окупованої частини Донбасу, також добре вкладаються в придністровський сценарій.

Оточення Володимира Зеленського вже готове до реалізації такого сценарію. Чи готовий до цього сам президент, поки відповісти складно. Тут все буде залежати від того, чи зможуть здорові проукраїнські сили донести свою позицію дл глави держави.

Залиште свій коментарLoading...