Бориса Джонсона хочуть відправити у відставку. Голосування буде сьогодні

Бориса Джонсона хочуть відправити у відставку. Голосування буде сьогодні

Понад 50 депутатів від Консервативної партії закликають винести вотум недовіри прем’єр-міністру Борису Джонсону. Питання винесене на голосування до парламенту.

На Даунінг стріт вже заявили, що Джонсон “вітає можливість для депутатів висловити свою позицію”, а сьогоднішнє голосування назвав “шансом припинити місяці спекуляцій і дозволити уряду підвести риску та рухатися далі”.Спричинив таку ситуацію гнів частини консерваторів у зв’язку з доповіддю Сью Грей, яка розслідувала порушення карантинного режиму членами уряду на Даунінг-стріт у розпал пандемії коронавірусу.

У разі поразки Джонсону доведеться скласти повноваження прем’єр-міністра. Проте, щоб це сталося, недовіру йому мають висловити щонайменше 180 його однопартійців з 359 у Палаті громад британського парламенту – тобто більшість членів фракції.Голосування серед депутатів-торі відбудеться у понеділок з 18 до 20 години за місцевим часом (з 20:00 по 22:00 за київським часом).

Друг Борис

київ

АВТОР ФОТО,GETTY IMAGES

Борис Джонсон є одним з найпалкіших прихильників України та лобіст допомоги Києву на Заході.
Міністр закордонних справ Британії Ліз Трасс щойно заявила, що підтримає Джонсона на голосуванні, посилаючись на його лідерство щодо підтримки України.

“Він підтримав Україну перед обличчям російської агресії. Він вибачився за допущені помилки щодо ковіду. Тепер ми повинні зосередитися на економічному зростанні”, – написала вона в твіттер.

Незважаючи на серйозні запитання щодо свого керівництва вдома, Джонсон заслужив похвалу в Україні після російського вторгнення.

джонсон

АВТОР ФОТО,GETTY IMAGES

Зеленський назвав Джонсона “другом Борисом”

У квітні Джонсон став першим членом G7, який поїхав до столиці України на переговори під час конфлікту.

Під час візиту Джонсон пішки здійснив подорож Києвом з президентом України Володимиром Зеленським. Відтоді лідери двох країн підтримували постійні контакти.Саме 6 червня Зеленський поговорив із Джонсоном та фактично висловив йому підтримку і подякував за зброю для України.

6 червня з’явились деталі постачання Україні сучасних артилерійських систем M270.Залиште свій коментар