Чи варто купувати долари найближчим часом: поради економічного експерта

Чи варто купувати долари найближчим часом: поради економічного експерта

Національний банк України 21 липня підвищив офіційний курс долара на 25% – до 36,57 гривні за долар. Наслідком цього став підвищений попит на валюту в Україні.

Про це 24 каналу розповів економічний експерт Тарас Козак. За його словами, через підвищення курсу долара українці почали замислюватися над тим, чи варто скуповувати валюту.

“Мовляв, якщо вже і Нацбанк відпускає курс, далі долар може бути по 40, 50 гривень і вище”, – зазначив він.Чи варто зараз купувати долари

Козак наголосив, що завжди треба тримати свої активи у різних валютах: і в національній, і в іноземній. Економічний експерт дав поради тим, хто хоче купити долари, оскільки остерігається подальшого зростання курсу.

Не варто поспішати з купівлею валюти

Козак не радить купувати долар за теперішнім курсом. За його словами, варто почекати, оскільки економіка може стабілізуватися.Я думаю, що ми ще побачимо курс 35 гривень за долар за умов, що нам допомагає Захід. Також все-таки буде якось здійснюватися експорт морем,
– наголосив економічний експерт.

Він додав, що укріпленню курсу гривні також сприятимуть перемоги на фронті.

Кому варто скористатися ситуацією

Тим же, хто має іноземну валюту і незабаром матиме потребу у гривнях для певних розрахунків, можна отримати вигоду у сьогоднішній ситуації.

Я б радив скористатися моментом і продавати валюту за цим курсом,
– зазначив Козак.

“Долар зараз переоцінений”

Експерт додав, що якщо проаналізувати ситуацію з точки зору макроекономіки, то попит на валюту в Україні за останні кілька тижнів суттєво знизився.

“Якщо раніше щотижня НБУ продавав зі своїх золотовалютних резервів близько 1 мільярда доларів, то позаминулого тижня це було 600 мільйонів”, – розповів він.

За словами Козака, минулого тижня Нацбанк продав зі своїх золотовалютних резервів менш ніж 300 мільйонів доларів.Макроекономічно виглядає так, що долар в Україні зараз переоцінений,
– наголосив він.

Економічний експерт розповів про можливе збідніння українців: дивіться відео

Залиште свій коментар