Головна / Новини / Політика / Дружина Зеленського не стримала емоцій: палкий поцілунок потрапив на відео

Дружина Зеленського не стримала емоцій: палкий поцілунок потрапив на відео

Олена Зеленська здивувала весь стадіон своїм вчинком. На НСК “Олімпійський” під час дебатів поруч з кандидатом у президенти Владимиров Зеленським стояла його дружина Олена.

Після того, як модератори Олена Фроляк та Андрій Куликов оголосили, що час спілкування між двома опонентами минув, Олена повернулася до чоловіка і поцілувала його.

Цей поцілунок викликав бурхливі схвальні емоції у глядачів, присутніх на стадіоні.

Зазначимо, що після того, як Володимир Зеленський заявив про бажання боротися за крісло президента України, у мережі активно заговорили про його дружинe – потенційну першу леді України.

Нагадаємо, в п’ятницю, 19 квітня на НСК Олімпійський  Києві відбулися дебати кандидатів у президенти – Петра Порошенка і Володимира Зеленського, дату узгоджували з 7 квітня.

Кандидати прибули на стадіон за кілька хвилин до початку, продемонструвавши “королівську” ввічливість, і потиснули один одному руки перед початком дебатів. На цьому обмін люб’язностями закінчився.

Читайте також  За партію Зеленського готові проголосувати найбільше українців

Кандидати кинули жереб – кому виступити першому. Володимиру Зеленському пощастило почати найепічніші дебати за всю історію України. Він відразу пішов у наступ і такий “темп” тримав до закінчення дебатів.

На дебатах з кожною хвилиною ставало все гарячіше, кандидати кидали один в одного звинуваченнями, глядачі голосно реагували, часом заглушаючи слова промовців.

Залиште свій коментар


Loading...