Дружину Макрона запідозрили в тому, що вона – чоловік. Деталі скандалу

Дружину Макрона запідозрили в тому, що вона – чоловік. Деталі скандалу

Бріжит Макрон запідозрили в тому, що насправді вона трансгендерна жінка. Дружина президента Франції має наміри подати позов до суду за розповсюдження чуток про те, що вона народилася чоловіком.

Про це повідомив телеканал BFMTV, посилаючись на інформатора з близького оточення першої леді. Встановлено, що вперше про те, що вона – чоловік, написав журнал Faits&Documents, який вважають близьким до конспірологічних кіл (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Бріжит Макрон запідозрили в тому, що вона трансгендерна жінка

У повідомленнях стверджується, що Бріжит насправді нібито народилася чоловіком на ім’я Жан-Мішель Троньє (Троньє — дівоче прізвище дружини президента), проте пізніше зробила операцію зі зміни статі.

Чутки одразу підхопили прихильники правих політичних сил, щоб підірвати авторитет президента Франції. За їхньої підтримки фейки почали швидко поширюватися в мережі.

Чутки підхопили прибічники правих політичних сил

Не бажаючи терпіти подібні коментарі в свій бік, перша леді заявила близьким про намір звернутися до суду, щоб покарати всіх причетних до брехні.

Перша леді заявила близьким про намір звернутися до суду

Нагадаємо, що Бріжит старша за свого обранця на 24 роки. Пара познайомилася під час уроків французької мови, де вона була викладачкою.

Бріжит старша за свого обранця на 24 роки

У 2007 році закохані офіційно узаконили свої стосунки, проте спільних дітей у них немає. Натомість 68-річна француженка має трьох дітей від попереднього шлюбу та 7 внуків.

68-річна француженка має трьох дітей
 

Коротко про знаменитість:

Бріжит Макрон – перша леді Франції з 15 травня 2017 року. У минулому викладачка латини та французької в середній школі. Дружина французького президента Еммануеля Макрона. 21 серпня 2017-го на сайті Еммануеля Макрона опублікували “хартію прозорості” офіційного статусу дружини глави держави: Бріжит Макрон отримала неоплачувану представницьку посаду.

Залиште свій коментар