Експерт пояснив чому Зеленський не підписує закон про імпічмент

Експерт пояснив чому Зеленський не підписує закон про імпічмент

В команді Володимира Зеленського дуже переживають, що всі скандали закінчаться розслідуваннями у парламенті і початком процедури імпічменту.

Про це в ток-шоу “Ехо України” заявив політолог Сергій Таран, пише “Прямий“.

“Це абсолютно логічно. Тому що, якщо ми уважно подивимося, що відбувається в країні, то у нас не відбувається і дня без скандалу. І ці скандали пов’язані з тим, що ми програємо на міжнародній арені… І у зв’язку з тим, що щодня відбувається якийсь скандал, очевидно, у Зеленського переживають, що ці скандали закінчаться розслідуваннями у парламенті і початком процедури імпічменту. Очевидно, що він цього боїться. Ну чого вартий лише провал в ПАРЄ? Це ж очевидно”, – сказав Таран.

Він зауважив, що під час виборчої кампанії в офісі Зеленського особливо переживають, що якщо депутати почнуть розслідувати ці всі скандали, то це позначиться на рейтингу Зеленського.

“Інших причин немає. Тому що, нагадаю, Зеленський казав свого часу, що одним з перших законів, на якому я буду наполягати – це буде закон про імпічмент. Так він хотів. Бачите, щось боїться, вже боїться. Воно і закономірно. Тому що під час виборчої кампанії ті люди, які за нього голосували, покладали на нього дуже суперечливі очікування. Хтось очікував, що ми швидко приєднаємося до Росії, а хтось – що ми швидко приєднаємося до Європи. Хтось хотів високих податків, щоб були пенсії. А хтось – навпаки, низьких податків, щоб працював бізнес. От ці всі люди голосували за Зеленського. І тепер ці надії будуть падати. А якщо падають надії, то у Зеленського думають, що це моментально стимулюватиме депутатів почати розслідування і починати процедуру імпічменту. Тому це дуже логічно…”, – додав Таран.

Нагадаємо, президент України ветував закон про слідчі комісії, який дозволяє почати процедуру імпічменту, але поки приховує це, оскільки побоюється, що Верховна Рада зможе без проблем подолати вето.

Facebook Comments
Залиште свій коментар