Головна / Новини / Культура / Фільм “Міф” про Василя Сліпака двічі переміг на міжнародному фестивалі

Фільм “Міф” про Василя Сліпака двічі переміг на міжнародному фестиваліУкраїнський документальний фільм режисерів Леоніда Кантера та Івана Яснія “Міф” про загиблого на війні оперного співака й добровольця Василя Сліпака переміг у двох номінаціях на португальському фестивалі “Figueiro film art”.

Про це йшлося на особистій сторінці у Facebook режисера монтажу Ярослава Попова.

Режисерська група фільму “Міф” з двома нагородами, які цей фільм отримав на португальському кінофестивалі “Figueiro film art” у номінаціях “Кращий документальний фільм” і “Кращий монтаж”,– написав Попов.


Читайте також  Зеленський відверто поговорив із глядачами про свою участь у виборах президента: відеоТак, на фестиваль було подано 253 роботи з 40 країн світу, з них 115 у конкурсній програмі.

Режисери повідомили, що нагороди вже доїхали в Україну. А також подякували всій знімальній команді вітчизняної кінострічки.

Хто такий Василь Сліпак?

Всесвітньовідомий український оперний співак, соліст Паризької національної опери, волонтер. Брав участь у бойових діях на Сході України. Загинув на Донбасі від кулі ворожого снайпера. У нього був позивний “Міф”.

Залиште свій коментарLoading...