Колишня дружина ексзаступника міністра освіти Гарбарука відреагувала на скандал з його ефектною супутницею

Колишня дружина ексзаступника міністра освіти Гарбарука відреагувала на скандал з його ефектною супутницею

Ексдружина Ігоря Гарбарука, звільненого з посади заступника міністра освіти й науки, Анастасія Матюшевська вирішила не коментувати критику довкола його фото. Зокрема того, на якому уже колишній чиновник засвітився із ефектною Христиною Тишкун, котра назвалася його помічницею.

У коментарі УНІАН жінка стала на захист колишнього. Вона підкреслила, мовляв, “нічого не знає” про скандал, бо це не її завдання.Зауважимо, що Матюшевська – гештальт-психотерапевтка і професійна сексологиня. Ексчоловіка вона називає людиною найвищого ступеня професіоналізму.

“Як сексологиня і психотерапевтка не буду коментувати цей випадок, тому що я ексдружина і матір доньки Ігоря. Одне скажу: я за нього цілком! Він людина честі, гідності і вищого ступеня професіоналізму”, – сказала Матюшевська.

Жінка не стала відповідати на запитання про те, чи правильною, на її думку, була реакція суспільства на фотографію Гарбарука і Тишкун на офіційному заході, де остання відзначилася відвертим вбранням.
Вона додала, що не готова взагалі коментувати ситуацію, й порадила журналістам опиратися на те, що “Ігор Миколайович є людиною честі”.

“Я нічого не знаю. Моє завдання – бути йому хорошою підтримкою у вигляді колишньої дружини і матір’ю його дитини”, – повторила жінка.

Залиште свій коментар