Кортеж Орбана потрапив у серйозну аварію в Німеччині, загинув поліцейський, – ЗМІ

Кортеж Орбана потрапив у серйозну аварію в Німеччині, загинув поліцейський, – ЗМІ

По дорозі до аеропорту в Штутгарті ескорт прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана зіткнувся з двома поліцейськими мотоциклами та автомобілем. Один поліцейський загинув, а інший отримав серйозні поранення.

Про це повідомляє Bild.

Так, аварія сталася 24 червня близько 11:15 у Штутгарті, коли 69-річна жінка на своєму BMW повернула ліворуч на перехресті і врізалася в мотоцикл 61-річного офіцера поліції, який супроводжував автомобіль Віктора Орбана. Від сили удару поліцейський BMW відкинуло на службовий мотоцикл іншого офіцера (27 років), який перекрив перехрестя для руху разом.Вказується, що обидва офіцери були серйозно травмовані в результаті аварії. 61-річний поліцейський невдовзі помер у лікарні.

“Ми глибоко шоковані аварією за участю нашого колеги. Трагічні обставини, пов’язані зі смертю нашого шановного колеги, залишають нас приголомшеними і до глибини душі зачіпають всю поліцію Штутгарта”, – сказав комісар поліції Маркус Айзенбраун.Зазначається, що Віктор Орбан перебував у Німеччині на чемпіонаті Європи з футболу. Напередодні ввечері він спостерігав за перемогою угорської збірної над Шотландією в попередньому турі чемпіонату Європи на стадіоні “МХП Арена” в Штутгарті. В обід він хотів знову поїхати до Будапешта. Аварія сталася приблизно за вісім кілометрів до його прибуття в аеропорт.

Залиште свій коментар