Крейсер “Москва” ліг на дно лівим бортом: з’явилася перша ехолокаційна зйомка флагмана ЧФ РФ

Крейсер “Москва” ліг на дно лівим бортом: з’явилася перша ехолокаційна зйомка флагмана ЧФ РФ

У мережі показали першу ехолокаційну зйомку російського ракетного крейсера “Москва”, що затонув у Чорному морі. Підбитий українськими крилатими ракетами “Нептун” флагман Чорноморського флоту країни-агресора ліг на дно лівим бортом.

Про це пише Telegram-канал “Думська”. Зазначається, що автори зйомки, яка дозволяє виявити розташування, розмір, структуру й природу об’єктів шляхом передачі й аналізу хвиль, відбитих від об’єктів, поки невідомі (щоб переглянути фото, доскрольте новину до кінця).

За словами одеського дайвера-інструктора Ростислава Курочкіна, за знімками видно, що російський корабель опустився на морське дно лівим бортом. Це відповідає заявам Міноборони РФ про те, що судно втратило стійкість.

На фото помітно, що крейсер має крен саме на лівий борт. Судячи з розташування уламків, можна припустити, що корпус “Москви” розламався до зіткнення з дном, а це вже говорить про пошкодження силового набору в районі надбудови.

Ехолокаційна зйомка крейсера "Москва" ЧФ РФ

Не менш цікавим став знімок, де видно уламки вертольота Мі-26, який лежить на дні моря неподалік крейсера. Його, вочевидь, росіяни використали у спробі загасити пожежу на судні. Ймовірно, щось пішло не так і вертоліт впав у Чорне море, хоча заяв про втрату таких машин російської авіації з боку РФ не було.
Уламки вертольота Мі-26, які помітили біля затонулої "Москви"

“Поки невідомо, хто проводив ехолокаційну розвідку дна, але фотографії екрану разюче нагадують німецький активний сонар Atlas Electronik CSU 90, який є в регіоні тільки на озброєнні підводних човнів Dolphin ВМС Ізраїлю”, – пишуть автори посту.

Залиште свій коментар