Лавров заявив про “наступну фазу” війни та відзначився новою брехнею

Лавров заявив про “наступну фазу” війни та відзначився новою брехнею

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив про початок наступної фази так званої “спецоперації”. Також дипломат прокоментував можливість завдання ядерного удару по території України.

Про це глава зовнішньополітичного відомства розповів у інтерв’ю каналу India Today. За його словами, Кремль не прагне повалити чинну владу держави.

“Ми хочемо, щоб українці самі вирішували, як вони хочуть жити далі. Ми хочемо, щоб люди мали свободу вибору”, – сказав пропагандист.

Лавров традиційно збрехав про криваві вбивства населення в Бучі, де російські солдати катували і ґвалтування мирних жителів. Дипломат приписав ці злочини якимсь “неонацистськими батальйонами”, а також пообіцяв “встановить правду про те, що сталося”.

“І ми не зупинимося перед встановленням правди”, – сказав міністр.
Щодо можливості ядерного удару по Україні, то Лавров прокоментував це так: “Не розглядається можливість використання ядерної зброї. На цій стадії ми розглядаємо опцію звичайних озброєнь”.

Також пропагандист вкотре наголосив, що окупаційні війська “діють лише проти військової інфраструктури і не проти цивільних”.

“Ця операція продовжиться, наступна фаза цієї “спецоперації” зараз починається. І, на мою думку, зараз буде важливий момент під час цієї “спецоперації”, – заявив глава МЗС та зазначив, що метою Росії є повне захоплення Донецької та Луганської областей.

Залиште свій коментар