Лещенка повернули в “Укрзалізницю” через день після звільнення: Шмигаль пояснив рішення

Лещенка повернули в “Укрзалізницю” через день після звільнення: Шмигаль пояснив рішення

Сергій Лещенко знову став членом наглядової ради “Укрзалізниці” (УЗ). З моменту звільнення з цієї посади минув всього один день. Повернення в УЗ відбулося з ініціативи міністра інфраструктури Олександра Кубракова.

“Ніхто нікого ні до чого не змушує. Кандидатури членів наглядових рад представників держави узгоджуються міністрами. У цьому розі кандидатури теж були затверджені міністром інфраструктури”, – пояснив під час години запитань до уряду 24 вересня прем’єр-міністр Денис Шмигаль.Крім Лещенка, до наглядової ради “Укрзалізниці” було включено Давида Ламджарію. Про це йдеться в документі, копію якого розмістив екснардеп Борислав Береза на своїй сторінці в Facebook.

OBOZREVATEL вже звернувся за коментарями до пресслужби “Укрзалізниці”, а також до Міністерства інфраструктури. Ніхто з них не став ні підтверджувати, ні спростовувати інформацію. Сам Сергій Лещенко не відповів на дзвінки журналістів.

Документ, який опублікував Береза

Вперше Лещенко приєднався до команди “Укрзалізниці” в грудні 2019 року. 20 червня 2021 року Кабмін продовжив контракт із ним. Термін дії того договору становив три місяці.
Після закінчення цього терміну, 22 вересня, Кабінет міністрів ухвалив рішення не продовжувати контракт з Лещенком. Разом з ним були звільнені голова наглядової ради “Укрзалізниці” Шевка Аджунер і інші члени наглядової ради – Сергій Андреас Матьє і Олег Журавльов.

Склад наглядової ради, до якої увійшов Лещенко, був сформований у середині 2018 року. Метою було підвищення прозорості роботи “Укрзалізниці”. Але, незважаючи на залучення незалежних спостерігачів, корупційні скандали в УЗ не припинилися.

Залиште свій коментар