Головна / Новини / Політика / “Люди не зрозуміють і не пробачать це Зеленському”, – журналіст

“Люди не зрозуміють і не пробачать це Зеленському”, – журналіст

Заява представника президента України в Кабміні Андрія Геруса про те, що Володимир Зеленський під час передвиборної кампанії ніколи нічого не говорив про зниження тарифів для населення, а тільки жартував із цього приводу – не влаштує українське суспільство.

Про на своїй сторінці у Facebook пише журналіст і публіцист Віталій Портников.

Він зазначає, обравши Зеленського президентом, українці повірили, що вибрали простого хлопця з народу, образно кажучи, вибрали народного президента, якому не писана Конституція і закони. Тому він легко може виконати їх вимогу і знизити тарифи в кілька разів.


Поки говорить Герус, Стефанчук і інші представники Зеленського українці просто будуть слухати і аналізувати, чекаючи реакції самого президента. І, коли вже сам Володимир підтвердить, що ніякого зниження тарифів не відбудеться, тому що немає ніяких для цього економічних обґрунтувань, тоді вже для народного гніву може не бути межі.

Читайте також  Штаб Зеленського про "Приват": То хто маріонетка Коломойського?

Портников не бачить небезпеки в тому, що впаде рейтинг самого Володимира Зеленського або його партії, але він бачить небезпеку подальшого існування інституції Президента України, авторитет якого буде підірваний. Журналіст вважає, що дострокові президентські вибори або обнулення рейтингу Зеленського все одно буде краще, ніж крах української державності.

Залиште свій коментарLoading...

Loading...