Головна / Новини / Політика / “Маша з Уралмаша”: Геращенко та Ар’єв вгамували Захарову через Зеленського

“Маша з Уралмаша”: Геращенко та Ар’єв вгамували Захарову через Зеленського

Замість їдких повчань президенту України Володимиру Зеленськомуспікеру МЗС Росії Марії Захаровій варто було б зайнятися порадами для лідера своєї країни – Володимира Путіна.

Таку жорстку відповідь на випади скандального дипломата країни-агресора опублікували на своїх сторінках у Facebook перший віцеспікер Верховної Ради України Ірина Геращенко та народний депутат України VIII скликання Володимир Ар’єв (БПП).

Так, Геращенко підкреслила, що критикувати главу української держави має право тільки його народ, але ніяк не представники окупантів.Ірина Геращенко
“МЗС РФ нахамив Зеленському. Оперативно нахамили, не чекали не те, що декількох днів, а навіть декілька годин не чекали. Їх “чекаємо від вас сигналу” це – “чекаємо від вас капітуляції”. Що тут можна сказати? Нехай МЗС РФ дає поради Путіну, а не президенту України. Не треба повчати українського президента. Це може робити народ України і українська опозиція, а не Маші з Уралмаша”, – яскраво вгамувала Захарову Геращенко.

Читайте також  Фірми, машини і 24 земельних ділянки: українцям показали декларацію нової голови антикорупційного суду

Також вона додала, що й Україна чекає від Путіна не сигналів, а дій – звільнення заручників і повернення тимчасово окупованих Донбасу та Криму.

Позицію Геращенко підтримав і Ар’єв, який порадив Захаровій навчити дипломатичному етикету свого безпосереднього начальника – міністра закордонних справ Сергія Лаврова.

“Прочитав, що прессекретар російського МЗС Захарова взялася вчити Зеленського термінології. Нехай свого шефа вчить і дипломатії, і термінології. Тому що його “Дбл, блд” вже в цитати “великих” дипломатів увійшла. А зі своїми ми самі розберемося. Без буйних сусідів. Нехай щастить”, – підколов політик росіянку.

Залиште свій коментарLoading...

Loading...