Головна / Новини / Політика / Мосейчук вибухнула через Вакарчука та Полякову у Раді: “Мене дістали!”

Мосейчук вибухнула через Вакарчука та Полякову у Раді: “Мене дістали!”

Нещодавно Наталії Мосейчук виповнилося 46. Відома ведуча “1+1” розповіла не тільки політичні та навколополітичні в інтерв’ю КП.

У “Праві на владу” ведуча має принципову позицію і часто веде емоційні дискусії з гостями.

“Коли особисте, на жаль, перемагає робоче. Я себе завжди дуже сильно страчую за такі моменти. З одного боку, начебто я повинна бути відсторонена від дискусій, але, з іншого – це не новинний формат, де ведуча не повинна висловлювати свою думку. Хоча я і там я грішу, що вже приховувати. Інший раз не можу стримати емоції. Коли у “Праві на владу” починається тріскотня і демагогія, я встреваю”, – сказала телеведуча.

За словами Мосейчук, коли таке відбувається, важливо, щоб оточуючі розуміли, що це робиться не заради шоу. Є людські емоції, ступінь людської терпимості. І прориває тебе, як вважають багато хто, не заради того, щоб збити опонента або перевести розмову в інше русло, а коли політики вже реально дістали. Ось тоді я не стримуюся.

Читайте також  Пентагон в шоці: Україна годує сотні генералів, які навіть не бачили окопів

Нещодавно Оля Полякова в студії зізналася, що захоплюється Наталією Мосейчук і хотіла б бачити її у своїй жіночої партії. Однак телеведуча навіть думати не хоче про своє політичне майбутнє.

“Ведучі точно повинні бути лідерами громадської думки, не бути байдужими і намагатися впливати на важливі зміни, допомагати людям. Це набагато більше, ніж сидіти у Верховній Раді. У Раді повинні зібратися ті, хто здатний писати закони. І те, що у нас все перевернуто з ніг на голову, це специфіка нашої країни”, – говорить Наталія Мосейчук.

Телеведуча відзначила, що їй політика не цікава абсолютно, її досить у житті. Настільки достатньо, що, роблячи ремонт у квартирі, людина свідомо позбувся від розеток на кухні. Сказав, телевізора на кухні не буде. Тому в його боротьбі з телевізором він переміг.

За словами ведучої, вона не засуджує те, що творчі люди йдуть в політику – це добре.

“Я не цензор, не можу говорити, добре це чи погано. Ось чому я інший раз запальна? Тому що мене дістали. Якщо їх точно так само дістали і вони вважають, що йдуть туди міняти країну, Бог їм у поміч. Якщо у них якісь інші інтереси, це дуже скоро відкриється”, – зазначає Наталія.

Залиште свій коментарLoading...

Loading...