На “Москві” був серйозний вибух: у Пентагоні відреагували на удар по флагману РФ

На “Москві” був серйозний вибух: у Пентагоні відреагували на удар по флагману РФ

США зараз не мають достатньої інформації, щоб назвати причину вибуху на російському крейсері “Москва”. Водночас американська влада не відкидає версію, що судно було уражене українською ракетою.

На ''Москві'' був серйозний вибух: у Пентагоні відреагували на удар по флагману РФ

Про це заявив в інтерв’ю MSNBC речник Пентагону Джон Кірбі. За його словами, після вибуху корабель рухався на власному ході, ймовірно, до порту окупованого Севастополя.

“Ми знаємо, що стався вибух. Судячи зі знімків, які є в нашому розпорядженні, вибух виглядає серйозним. Ми бачили повідомлення в соцмережах, що, можливо, це була українська ракета берегової оборони, яка його вразила. Ми не можемо цього виключати, прямо зараз у нас недостатньо інформації”, – сказав Кірбі.

Що було раніше?
13 квітня стало відомо, що українські військові потрапили ракетами “Нептун” у російський ракетний крейсер “Москва”. Це той самий корабель, який погрожував військовим на острові Зміїний та отримав відповідь “Російський військовий корабель, йди на…!”.

За словами спікера Одеської військової адміністрації Сергія Братчука, російський корабель тепер залишатиметься небоєздатним щонайменше протягом року.

У Міноборони РФ визнали пожежу на “Москві” та серйозні пошкодження судна, а також повідомили, що екіпаж було евакуйовано. При цьому причин ушкоджень у відомстві називати не стали.

Залиште свій коментар