“Нас може не бути”: Лукашенко заявив, що “Росія не повинна самостійно боротися з НАТО”

“Нас може не бути”: Лукашенко заявив, що “Росія не повинна самостійно боротися з НАТО”

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко закликав країни ОДКБ згуртуватися.

Він заявив, що нібито “Росія не повинна самостійно боротися з НАТО”, а Захід нібито хоче “розчленувати Україну”.Про це повідомляють російські та білоруські пропагандистські ЗМІ.

На саміті з лідерами Росії, Казахстану, Киргизстану, Таджикистану та Вірменії Лукашенко закликав ці країни об’єднатися задля зміцнення політичних та військових стосунків.

“Без якнайшвидшого згуртування наших країн, без зміцнення політичних, економічних, військових зв’язків нас завтра може не бути”, – заявив самопроголошений президент Білорусі.
Лукашенко повторив заяви пропагандистів про те, що нібито “Росія самостійно бореться з НАТО”, та заявив, що якби ОДКБ “виступили єдиним фронтом, то Білорусі та РФ вдалося б уникнути санкцій”.

“Жодна країна не загрожує НАТО, при цьому Північноатлантичний альянс нарощує військову присутність у Східній Європі і проводить великомасштабні навчання”, – заявив самопроголошений президент.

Лукашенко заявив, що нібито Захід хоче “розчленувати Україну” та “продовжити конфлікт”.

“Найнебезпечніша сьогодні тенденція в Україні – спроби розчленування України. Вже створено тисячні підрозділи, щоб під виглядом миротворців увійти до України та захистити її”, – сказав Лукашенко.

Залиште свій коментар