Головна / Новини / Політика / Нові поблажки для “євробляхерів”: що вирішив Зеленський

Нові поблажки для “євробляхерів”: що вирішив Зеленський

У команді президента Володимира Зеленського хочуть піти на нову поступку для власників “євроблях” і відтермінувати введення штрафів за їзду на нерозмитнених авто до кінця 2019 року.

Водночас “євробляхерів” попереджають, що така відстрочка буде останньою.

Зокрема, активісти, які представляють інтереси “бляхерів”, хочуть не тільки перенести термін введення штрафів, а й змінити формулу розрахунку акцизу.Хоча, згідно з чинним законодавством, уже у травні поліція повинна була оголосити полювання на порушників. Проте період для розмитнення продовжили, тому власники “євроблях” так і не платять штрафи, але й не поспішають оформляти свої авто.
Юрист Олександр Плахотник вважає: ті, хто дійсно хотіли легалізувати свої автомобілі, зробили це ще в перші три місяці після ухвалення закону, коли діяла 50%-ва знижка на акциз.

Читайте також  Порошенко обвинили в госизмене и подали заявление в СБУ: что известно

Зазначимо, що закон, який знизив розмір акцизів і посилив штрафи, розробляла глава комітету з питань податкової політики Ніна Южаніна. Змінити його з урахуванням абсолютної більшості “Слуги народу” буде не важко. Тому це рішення, як і багато інших, залежатиме від позиції Зеленського.

Нові поблажки для "євробляхерів": що вирішив Зеленський

“Крім термінів, у команді глави держави претензій до документу не мають. Активісти ГО “Авто Євро Сила” пішли далі – вони хочуть не тільки змістити терміни, але й скасувати коефіцієнт віку. І якщо Зеленський піде на такий крок, в країну задешево зможуть привозити старі авто, а всі легальні імпортери опиняться під ударом”, – йдеться в матеріалі.

Залиште свій коментарLoading...

Loading...