Головна / Новини / Політика / “Освіжили пямять!” Ображений Зеленським бориспільський чиновник “злився” в прямому ефірі. Відео

“Освіжили пямять!” Ображений Зеленським бориспільський чиновник “злився” в прямому ефірі. ВідеоВ ефірі телеканалу ZIK стався скандал за участю секретаря міськради Борисполя Ярослава Годунка, якого президент Володимир Зеленський нещодавно вигнав з наради і обізвав “розбійником”.

Годунок зателефонував у студію телеканалу і в прямому ефірі спробував виправдатися за звинувачення, які йому висунув глава держави.

“Проти мене при кожному президентові неодноразово порушували кримінальні справи за те, що я захищав людей і боровся з криміналітетом”, – заявив він і запевнив, що звинувачення в розбої не мають підстав.Ярослав Годунок та Володимир Зеленський

Годунка перервав присутній у студії журналіст Володимир Бойко.

Читайте також  У мене є повний мандат на зміни! Зеленський зробив потужну заяву. Все зміниться

“Я в 2008 році опублікував вердикт Святошинського районного суду, яким ви були засуджені за розбій”, – заявив журналіст.

“Чи були ви засуджені за розбійний напад на квартиру в Києві по вулиці генерала Потапова 1-г, квартира №1, де ви відібрали 300 грн, мобільний телефон, 900 доларів, і були засуджені вердиктом від 16 травня 2002 року до п’яти років позбавлення волі з відтермінуванням вироку?” – запитав Бойко.

Замість відповіді Годунок повісив слухавку.

 

Залиште свій коментарLoading...