Головна / Новини / Світ / Ознайомлений – значить озброєний: зміни у Шенгенському кодексі

Ознайомлений – значить озброєний: зміни у Шенгенському кодексі

Євросоюз готується внести зміни до Шенгенського кодексу. Посли ЄС схвалили проект реформи, тепер на черзі – розгляд в Європарламенті та Раді ЄС, повідомляється на сайті Ради ЄС.

«Буде проведена модернізація візової політики ЄС, що дозволить підвищити безпеку і розширити наявні інструменти для вирішення проблем міграції».

Вартість в’їзних документів буде збільшена з €60 до €80, «щоб держави-члени Євросоюзу могли в більшій мірі покривати витрати на оформлення віз».
Заявки на отримання віз можна буде подавати в період «до шести місяців і не пізніше, ніж за 15 днів до поїздки». Згідно з новою реформою, між країнами ЄС буде встановлено «узгоджений підхід до видачі багаторазових в’їзних віз для постійних мандрівників з позитивною історією». Період, на який європейська влада може видати їм шенген, може поступово збільшитися від одного до п’яти років. Нові правила оформлення віз «нададуть ще один інструмент для відповіді на дії тих третіх країн, які не хочуть повертати своїх власних громадян».

«Ефективне управління міграцією включає в себе забезпечення того, щоб держави, що входять в ЄС могли вислати тих, хто не має права на перебування».Раніше Європарламент затвердив нову систему реєстрації на кордонах Шенгену.

Залиште свій коментар

Читайте також  Європарламент зганьбив Порошенка на весь світ: вказали на його місце на гальорці


Loading...

Loading...