Побутові кондиціонери — широкий вибір на AirWind

Побутові кондиціонери — широкий вибір на AirWind

Побутові кондиціонери — широкий вибір на AirWind

Побутова кліматична техніка вражає своїм різноманіттям. Моделі є на будь-який смак: за дизайном, за додатковими функціями. Чи бачили ви побутові кондиціонери, що виглядають як витвори мистецтва? Так, замість класичної передньої моделі з пластику вони оздоблені як картина. Є такі, що монтується у стіни чи стелю і зашиваються будівельними матеріалами, тому непомітні. Від асортименту на AirWind голова йде обертом.

Якщо у вас є кондиціонер, вам не потрібні: камін чи обігрівач, вентилятор, осушувач повітря. Всі ці функції виконує сучасна кліматична техніка. До того ж усі робочі задачі можна задавати дистанційно через пульт Д/У.

На що звернути увагу при виборі кліматичної техніки

Якщо ви ще придбали кондиціонер, та шукаєте оптимальну модель для дому, потрібно знати особливості вибору. Є декілька загальних характеристик, на які важливо звернути увагу при виборі. Це технічні особливості, робочі параметри:

  • робоча площа;

  • інверторний чи звичайний;

  • чи працює при сильних морозах;

  • кількість додаткових функцій.

Робоча площа — це та площа, яку обігріває/охолоджує кондиціонер, тобто йог основний експлуатаційний показник. Одного приладу зазвичай вистачає на 1 кімнату 15-20 м кв. Є моделі й біль потужні, у каталозі AirWind можна із ними ознайомитись.

Інверторний чи звичайний — за типом компресора. Інверторні дорожчі, та це найкращий варіант опалення кондиціонером, а також підтримання комфортного клімату.

Є моделі кондиціонерів, які можна вмикати у приміщенні, якщо на вулиці температура не більше ніж -4 С, а є й ті, що працюють за -20. Для жителів південних регіонів цілком вистачить і першого варіанту, а ось жителям Західної та Північної України для зими потрібні більш стійкі моделі.

Кількість додаткових функцій — чи не всі побутові кондиціонери сьогодні окрім обігріву та охолодження мають додатковий функціонал: осушення повітря, антипліснява. Також можна контролювати наступні особливості роботи:

  • напрямок повітря;

  • потужність потоку;

На AirWind до вашої уваги представлене кліматичне обладнання від відомих брендів. компанія не лише консультує та реалізує техніку. Тут ви також отримуєте доставлення, монтаж та сервісне обслуговування (чистка та мийка фільтрів).

Також ви можете звернутись до компанії, якщо ваш кондиціонер вийшов з ладу. Фахівці зможуть виконати ремонт, якщо є можливість реанімувати кондиціонер. На всі послуги та техніку надається гарантія.

Залиште свій коментар