“Покарав тебе Бог, Андрійку”: Бєдняков показав, що йому пишуть росіяни після смерті мами

“Покарав тебе Бог, Андрійку”: Бєдняков показав, що йому пишуть росіяни після смерті мами

Український телеведучий Андрій Бєдняков, який напередодні оголосив про смерть мами, показав жорстокі коментарі від росіян. Вони спробували переконати українця в тому, що він заcлуговував втратити найріднішу людину в світі.

Також громадяни країни-агресора не повірили в те, що покійна пережила жахливий стрес у Маріуполі, і спробували виправдати РФ. Скриншотом із подібними коментарями Бєдняков поділився в Instagram-stories (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Роздратований ведучий опублікував частину з тих вкидів, на які спромоглися росіяни під його дописом про трагічну смерть мами.“Ну що, Андрійку, покарав тебе Бог”, – написав один із нелюдів, додавши смайлик з посмішкою. “Мама була в комі, тому не виходила на зв’язок. Яка хвороба була в мами? До чого тут Росія?” – висловився інший “зазомбований” росіянин.

Подібні коменарі пробудили в українцеві ще більшу зневагу до народу Російської Федерації, тому він запропонував назавжди відгородитися від нього стіною.Андрій Бєдняков показав жорстокі коментарі від росіян

“Просто відкрив Instagram. Я хочу, щоб побудували величезну стіну. Щоб навіть не знати цих людей. Скільки потрібно мати мізків? Дайте мені відповідь”, – написав телеведучий.

Варто додати, що після цього Андрій Бєдняков обмежив доступ до коментарів під дописом про втрату найріднішої людини.

Як відомо, мама зірки перед смертю більше місяця провела в Маріуполі, де велися жорстокі бої. Після пережитого стресу вона впала в кому.

Мама зірки перед смертю більше місяця провела в Маріуполі

Сестра Бєднякова розповіла, що його мама слабшала з кожним вибухом, а винний у її передчасній смерті “русскій мір” та особисто президент-диктатор РФ Володимир Путін.

Залиште свій коментар