Померла учасниця шоу “МастерШеф” Стелла Клименко

Померла учасниця шоу “МастерШеф” Стелла Клименко

13 вересня померла учасниця шоу “МастерШеф. Професіонали”-3 Стелла Клименко. Ймовірна причина смерті – раптова зупинка серця. Їй було 30 років.

Про сумну подію повідомив учасник кулінарного проєкту Микола Люлько на своїй сторінці в Instagram (щоб подивитися фото, доскрольте новину до кінця). Відомо, що ще в червні Клименко покинула шоу “МастерШеф” за станом здоров’я – у неї виявили коронавірус.У Клименко був свій бізнес: вона готувала соуси, маринади, конфітюри, варення. Також дівчина відкривала заклад у Львові і була бренд-шефом у ресторані за кордоном. Під керівництвом Миколи Люлька вона працювала в столичному закладі “Аляска”. Все життя Клименко мріяла про відкриття власного закладу.

Який вигляд мала Стелла Клименко
Українка Стелла Клименко
Померла Стелла Клименко
 

“Вічна пам’ять тобі, люба! Вчора батьки, друзі, колеги і я втратили близьку нам людину… Дівчинка Стелла, так я завжди тебе називав… Ти була мені хорошим другом! Ти була прекрасною колегою! Ти наша запальничка! Ми з тобою пройшли багато! За плечима у нас сотні крутих страв, багато майстер-класів і дуже нелегкий проєкт “МастерШеф. Професіонали”! Я до останнього вірив у диво і чекав тебе сьогодні на работу! Але ти не прийшла…” – написав Люлько.

 
Стелла Клименко на шоу
Померла кухар Стелла Клименко
Стелла Клименко під час готування
 
Стелла Клименко за життя
Стелла Клименко та Микола Люлько
Залиште свій коментар