Головна / Новини / Політика / Порошенко на зустрічі в Заліссі анонсував “несподівані речі”

Порошенко на зустрічі в Заліссі анонсував “несподівані речі”

Президент Петро Порошенко на неформальній зустрічі з народними депутатами фракції БПП не говорив прямо про участь у передвиборній кампанії, але заінтригував своїм майбутнім посланням до Верховної Ради.

Про це заявив журналістам у кулуарах парламенту в п’ятницю нардеп з цієї фракції Володимир Арешонков, повідомляє “Інтерфакс-Україна“.

“Було сказано, що якісь нові або несподівані речі, можливо, ви почуєте у посланні, яке буде найближчим часом”, – сказав він.


За словами Арешонкова, послання президента до Верховної Ради очікується на наступному пленарному тижні, який відбудеться з 18 по 21 вересня.

Нардеп зазначив, що зустріч глави держави з фракцією БПП є традиційним заходом.

За словами Арешонкова, неформальна зустріч Порошенка з народними депутатами відбулася в президентській резиденції “Залісся” і тривала кілька годин.

Читайте також  «До конца года будет уничтожена»: Президент Украины сделал экстренное заявление

Як розповів член фракції БПП, після виступу Порошенка народні депутати задавали йому свої запитання, серед яких було багато тем регіонального рівня.

Арешонков стверджує, що питання передвиборної кампанії не піднімали.

“Безпосередньо президент не говорив, я вам розповідаю, як має бути, ми стартуємо і так далі. Він концентрував увагу на те, що сьогодні він робить як президент і що планує робити. Чи означає це оголошення початку його участі в передвиборній кампанії? можливо, так. Але безпосередньо це не звучало”, – заявив нардеп.

Залиште свій коментарLoading...

Loading...