Головна / Новини / Політика / “Повинні поважати!” Путін висунув Зеленському цинічний ультиматум

“Повинні поважати!” Путін висунув Зеленському цинічний ультиматум

Президент Росії Володимир Путін висунув жорсткий ультиматум главі української держави Володимиру Зеленському, озвучивши умову для початку діалогу між Москвою і Києвом.

Так, в інтерв’ю газеті Corriere della Sera російський лідер сказав, що переговори, як і покращення відносин Росії і України, можливі лише в тому разі, якщо Зеленський виконає свої передвиборчі обіцянки, передає ТАСС.

“[Конструктивний діалог із Києвом] можливий, якщо Зеленський почне виконувати свої передвиборчі обіцянки, включаючи встановлення прямих контактів із власними співвітчизниками на Донбасі, переставши називати їх сепаратистами. І українська влада повинна поважати Мінські угоди, а не ігнорувати їх”, — пролунала вимога.


Путін висунув Зеленському ультиматум

Путін також стверджує, що “громадяни України чекають від Зеленського і його команди не заяв, а конкретних дій і змін на краще”.

Читайте також  Социологи уже не сомневаются: Зеленский выиграет при любом раскладе

При цьому президент РФ у стилі російської пропаганди заговорив про захист російської мови в Україні та “неонацизм”:

“Насильницька українізація, заборони на використання рідної для мільйонів громадян України російської мови, включаючи викладання у вишах і школах, розгул неонацизму, громадянський конфлікт на південному сході країни, спроби колишньої влади зруйнувати крихкий міжконфесійний мир — це лише мала частина непривабливого “багажу”, з яким доведеться розбиратися новому президенту”.

“І, звісно, київська влада повинна нарешті зрозуміти, що загальним інтересам відповідає не конфронтація між Росією і Україною, а розвиток прагматичної співпраці на основі довіри та взаєморозуміння. Ми до цього готові”, — цинічно заявив він.

Залиште свій коментарLoading...

Loading...