У мережі з’явився аудіозапис скандальної телефонної розмови між російським мільярдером Фархадом Ахмедовим та відомим російським музичним продюсером Йосипом Пригожиним. Враховуючи сказане, розмова відбулася близько 2 місяців тому.

З Путіна створили медіагероя, а він виявився “пустушкою”

Розмова Ахмедова та Пригожина, яку оприлюднили в мережі, добре транслює настрої, які домінують серед представників російської еліти. Ті, хто звик до диктаторського режиму і радо використовував його на свою користь, вже не вбачають у Путіні “героя” та “рятівника”.Зокрема Ахмедов назвав Путіна “сатаною” та додав, що той ніколи не був справжнім лідером, радше “медіагероєм”. Пригожин підтвердив його слова і зазначив, що “в принципі він (Путін – 24 Канал) поховав російський народ”.Що обговорювали олігархи:

  • Кремлівського диктатора та його оточення;
  • перспективи (точніше, їхню відсутність) війни проти України;
  • можливість застосування Путіним ядерної зброї;
  • військове командування та ситуацію в росармії;
  • невтішне майбутнє Росії.

У розмові прослідковується тотальний відчай олігархів і їхнє розуміння того, що Росію очікує безпросвітна мряка через усе, що накоїли загарбники на українській землі. Фархад Ахмедов, наприклад, вважає, що майбутнє жителів країни-агресорки – фашизм та військова диктатура.

Питання у тому, що буде після них? І як буде? Підуть, б***ть, з одного боку, “кадирівці”, “пригожинці”, будуть опричники. Буде “махновщина”. Махатимуть кинджалами, кувалдами,
– спробув передбачити майбутнє мільярдер.

Фрагмент розмови Ахмедова з Пригожиним: дивіться відео (18+: присутня нецензурна лексика)

Пригожин заявив, що аудіо фейкове і згенероване нейромережею

Як тільки скандальне аудіо розлетілося інтернетом, Йосип Пригожин негайно записав у своєму телеграм-каналі відеозвернення, де почав виправдовуватися за сказане. Він заявив, що розмова нібито є фейком та постановою, згенерованою нейромережею.