Путін втрачає підтримку найближчого оточення, поряд з ним залишилися лише три “кишенькові” олігархи, – ЦПД при РНБО

Путін втрачає підтримку найближчого оточення, поряд з ним залишилися лише три “кишенькові” олігархи, – ЦПД при РНБО

Глава РФ Володимир Путін втрачає підтримку свого найближчого кола олігархів через війну проти України. Така тенденція створює передумови для повстання та повалення диктаторського режиму.

Як повідомляє в Facebook Центр протидії дезінформації при РНБО України, з “кишенькових” олігархів залишилися лише Юрій Ковальчук, Геннадій Тимченко та Сергій Чемезов. Вони можуть спілкуватися з Путіним особисто.“Команда олігархів часів Єльцина демонстративно усувається від особистого спілкування, і саме від них Путін побоюється “удару в спину”. Роман Абрамович, Володимир Потанін, Олег Дерипаска, Михайло Прохоров, Олександр Абрамов, Андрій Мельниченко вже втратили і продовжують втрачати свої активи та статки через західні санкції”, – сказано у повідомленні.

Зазначається, що великий бізнес не може миритися з політикою Путіна, тож олігархи готові до рішучих дій. “І якщо Путін не погодиться на їхні умови, йому загрожує примусовий імпічмент або фізичне знищення від найближчого оточення”, – вважають у ЦПД.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні у США визнали Путіна міжнародним військовим злочинцем. Сенат одноголосно ухвалив відповідну резолюцію.
Також у США підготували законопроєкт, який запровадить грошову винагороду за допомогу знайти у пошуках активів, пов’язаних із російською владою бізнесменів. Їхнє майно планують вилучати, продавати, а гроші передавати Україні.

Залиште свій коментар