Російські військові влаштували провокацію на кордоні, аби втягнути у війну Збройні сили Білорусі

Російські військові влаштували провокацію на кордоні, аби втягнути у війну Збройні сили Білорусі

Російські військові влаштували провокацію на кордоні України та Білорусі. Російські літаки вилетіли з аеродрому в Білорусі, зайшли на територію України, розвернулись над українськими населеними пунктами, після чого нанесли вогонь по населеному пункту Копані в Білорусі.

Про це повідомили Військово-повітряні сили ЗСУ.Це провокація з метою втягнути Збройні Сили Республіки Білорусь у війну з Україною, наголосили там.

“Сьогодні о 14.30 від ДПС надійшла інформація, що російські літаки вилетіли з аеродрому ДУБРОВИЦЯ (Білорусь) , зайшли на територію України, розвернулись над нашими н. п. ГОРОДИЧІ та ТУМЕНІ, після чого нанесли вогневе ураження по населеному пункту КОПАНІ (Білорусь). Зараз 9 прикордонний загін спостерігає зайняття цього населеного пункту ворогом. Це ПРОВОКАЦІЯ. Мета — втягнути Збройні Сили Республіки Білорусь у війну з Україною”, — ідеться в повідомленні.

Раніше 11 березня невизнаний президент Білорусі Лукашенко зустрівся із Путіним. Лукашенко заявив, що Україна нібито готувала напад на Росію та Білорусь. Він приніс Путіну карту, де нібито зображено, куди могли вдарити ЗСУ, якби не “превентивні удари” — повномасштабне вторгнення РФ в Україну.
Військовослужбовці білоруських збройних сил не хочуть брати участь у війні проти України на боці РФ, повідомляли напередодні у Генеральному штабі Збройних сил України. За наявною інформацією, у ЗС Республіки Білорусь 8 березня 2022 року було проведено внутрішнє анонімне опитування щодо їх готовності взяти участь у бойових діях на боці ЗС РФ. Результати демонструють, що переважна більшість особового складу не готова до участі у війні проти України”, — заявили в Генштабі ЗСУ.

Залиште свій коментар