За словами Володимира Зеленського, Путін запевнив не лише Джо Байдена, але й увесь світ.

Ще один майданчик для переговорів

Я отримав меседж від президента США, що Росія запевнила, що не збирається продовжувати ескалацію щодо територій нашої незалежної держави,
– заявив Зеленський.

Президент додав, що США зацікавлені в тому, щоб долучитися до переговорів щодо врегулювання конфлікту на Донбасі. Однак мова йде не про нормандський формат, а про новий майданчик. Вашингтон, за словами Зеленського, може долучитися до нормандських переговорів, однак лише за умови, якщо на переговорах справді вирішуватимуть проблеми. Однак така система може мати ризики.

Тут дуже складний і тонкий хірургічний процес – як не втратити нормандський формат, тому що ти нічого не побудувавши, можеш зруйнувати те, що є. Для нас це вкрай важливо – не втратити,
– підкреслив президент.

Володимир Зеленський наголосив, що крім США, у переговорах щодо врегулювання конфлікту зацікавлені й інші міжнародні партнери України – зокрема і президент Франції Емануель Макрон.

Також глава держави заявив, що під час розмови з Джо Байденом обговорив питання “злиття” інтересів України та інші загрози нашому суверенітету. Лідер Білого дому наголосив, що такого не станеться. Зокрема в питаннях членства НАТО.