Смерть на курорті: понад 20 людей загинули в автомобілях під час снігопаду в Пакистані (фото)

Смерть на курорті: понад 20 людей загинули в автомобілях під час снігопаду в Пакистані (фото)

Аномальні опади паралізували дороги.

У пакистанській провінції Пенджаб сотні автомобілів опинилися у снігових заметах: загинули люди.

Про це з посиланням на місцеву владу повідомляє BBC.

Люди застрягли в автомобілях через аномальний снігопад. За словами міністра внутрішніх справ Шейха Рашида,  всього на шосе під снігом опинилися близько однієї тисячі машин.

© Associated Press
© Associated Press

© Associated Press

 

Загинула щонайменше 21 людина. За інформацією рятувальників, шестеро людей замерзли у своїх автомобілях. Попередня причина загибелі інших – це асфіксія після вдихання парів.

Прем’єр-міністр Імран Хан висловив жаль з приводу “трагічної смерті” туристів. “Наказав провести розслідування та запровадити жорсткі правила для запобігання подібним трагедіям”, – написав Хан у Twitter.Наразі військові намагаються розчистити дороги і врятувати тих, хто все ще перебуває в пастці біля міста Муррі на вершині пагорба. Місцева влада оголосила район зоною лиха.

Слід зауважити, що протягом кількох останніх днів в район міста Муррі прибули туристи для того, щоб поспостерігати за незвично сильним снігопадом. За даними поліції, це викликало величезні затори на дорогах, що ведуть до міста і з нього. “Вперше за 15-20 років така велика кількість туристів стікалася до Муррі, що спричинило велику кризу”, – заявив голова МВС.Залиште свій коментар