Справа ПриватБанку: суд зняв арешт з майна Коломойського, перші деталі

Справа ПриватБанку: суд зняв арешт з майна Коломойського, перші деталі

Печерський районний суд Києва зняв арешт з нерухомості українського олігарха та бізнесмена Ігоря Коломойського. Зокрема, арешт зняли з 415-ти об’єктів житлового та нежитлового фондів, а також земельних ділянках по всій країні.

Про це йдеться в ухвалі суду.

“Арешт був накладений без доказів пропорційності вартості нерухомого майна, на яке накладено арешт, із розміром шкоди, завданої кримінальним правопорушенням”, – йдеться тексті документу.

Майно Ігоря Коломойського таким чином було заморожено ще у 2017-му році в рамках розгляду справи про рефінансування “ПриватБанку”.

Ігор Коломойський

Ігор Коломойський

Зазначимо, що 18 квітня Окружний адмінсуд Києва, вивчаючи справу майже 2 роки, визнав незаконною націоналізацію ПриватБанку за позовом Коломойського до НБУ, Кабміну, Фонду гарантування вкладів фізосіб і Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку. 19 квітня стало відомо, що суд також скасував рішення НБУ від 13 грудня 2016 року, яким визначено перелік пов’язаних із банком фізичних і юридичних осіб. А вже 20 квітня Печерський суд Києва ухвалив рішення про розірвання договору особистої поруки Коломойського по кредитах рефінансування ПриватБанку на суму в 9,2 млрд грн, отриманим до його націоналізації.

Залиште свій коментар