Стало відомо, який запобіжний захід вимагатиме поліція для затриманого на Банковій ветерана

Стало відомо, який запобіжний захід вимагатиме поліція для затриманого на Банковій ветерана

Активіста, ветерана АТО та засновника видавництва “Дім Химер” Влада Стафійчука (Сорда) затримали під час акції на підтримку Сергія Стерненка 20 березня. Його підозрюють у хуліганстві.

Джерело: “Грати”Причому мовиться про хуліганство зі застосуванням зброї. Який запобіжний захід вимагатиме для затриманого поліція, розповів “Гратам” адвокат Владислава Стафійчука Дмитро Мазурок.

Який запобіжний захід вимагатимуть для затриманого на Банковій Влада Стафійчука

За словами адвоката, правоохоронці вимагатимуть для Влада Стафійчука цілодобовий домашній арешт. Запобіжний захід затриманому активісту обиратимуть у Печерському районному суді Києва вже 23 березня.

Зараз чоловік перебуває в СІЗО. Поліція повідомила йому про підозру в хуліганстві із застосуванням зброї або іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень.
У підозрі фігурує складний ніж, який знайшли у рюкзаку затриманого. Та Дмитро Мазурок наголосив, що суттєве значення має те, чи дійсно підозрюваний збирався цим ножем заподіяти комусь шкоди.

Владислав нікому тілесних ушкоджень не завдавав. Ніякої спроби не було,
– запевнив адвокат.

Чому затримали Владислава Стафійчука

  • 20 березня в Києві під Офісом Президента відбулася акція на підтримку засудженого до 7 років Сергія Стерненка.
  • Деякі учасники заходу розмалювали фасад будівлі. Також в ОП розбили шибки.
  • Правоохоронці заявили, що затримали “найбільш агресивного учасника” мітингу.
  • Затриманим виявився письменник та ветеран АТО  Затриманий поліцією після акції за Стерненка – ветеран та засновник видавництва Владислав Стафійчук (Сорд).

 

Залиште свій коментар