Створення та просування сайту як спосіб врятувати бізнес під час війни

Створення та просування сайту як спосіб врятувати бізнес під час війни

В умовах війни багато людей втратили майданчики для ведення бізнесу втратили ресурси, велику кількість товарів і навіть багатьох працівників. Вони змушені залишити звичне місце роботи.

Однак не варто повністю зневірятися. У цифрову епоху будь-який магазин можна перевести в режим он-лайн. Там і вести переговори з клієнтами.

Що слід зробити для створення та просування сайту?

Що являє собою SEO

SEO перекладається як «пошукова оптимізація». Це ряд дій, спрямованих на те, щоб забезпечити ресурсу легкий пошук у Google та інших системах, більшу релевантність та популярність серед цільової аудиторії.

СЕО-оптимізація поділяється на внутрішню та зовнішню.
Перша включає:

 • пошук помилок, допущених розробниками – пошукові системи відвідують джерело, сканують вміст сторінок та виводять звіти про наявні недоліки;
 • створення карти семантичних одиниць, які б стати ключами під час пошуку сторінки в мережі;
 • підбір описів, метатегів, заголовків відповідно до ключів;
 • коригування посилань на сторінці для навігації сайтом відповідно до семантичного ядра;
 • процес перелінування – розподіл ваги сторінок по сайту.

Що стосується другої:

 • процес лінкбілдингу – пошук довірчих ресурсів для розміщення там напрямків на ресурс, таким чином – підвищення рейтингу Google;
 • побудова анкорних посилань згідно з ключовими запитами;
 • встановлення зв’язку між сайтами загальної тематики; наповнення якісним контентом.

Є кілька варіантів просування сайту за рахунок лінкбілдингу. «Чорний» – за допомогою покупки посилань та інших дій, які не схвалюються Google. Внаслідок цього можна отримати штраф. «Білий» – власне, «законні» методи, що вимагають кропіткої роботи над покращенням якості ресурсу. Процес нешвидкий, але не зіпсує репутацію

Просування сайту для бізнес-цілей

Спочатку слід проаналізувати наповнення веб-сайту, орієнтацію по ньому, естетику, внутрішню SEO-оптимізацію та макет.

Не буде зайвим перегляд робіт ваших конкурентів для оцінки їх методів та функцій, які вони впровадили, включаючи дизайн, ключові слова та структуру.Оновлення

Основна мета оновлення сайту – закликати користувачів відвідати майданчик.

Оскільки часто люди заходять до мережі зі смартфонів, потрібно перевірити, чи доступний ресурс на мобільних пристроях.Налаштування ключових словоформ

Можна побудувати таблицю таких ключових запитів, якими людина буде орієнтуватися під час пошуку товару чи послуги. Варто пам’ятати, що при неправильному розміщенні таких слів Google візьме їх за спам та накладе штраф.

Внутрішнє SEO

Все, що включає код, а також розподіл посилань, ключових слів, заголовки та інше. Внутрішні налаштування дадуть пошуковим системам можливість швидко проаналізувати наповнення сайту.

Зовнішнє SEO

Тут слід зосередитися на соціальних мережах, потраплянні на авторитетні сайти, партнерстві з впливовими особами, які мають відношення до вашої ніші, та побудові посилань.

Контент

Першокласний контент та побудова лінків необхідні для позиціонування сайту у пошукових системах. Має бути сильний та орієнтований на SEO план контент-маркетингу. Чим більше авторитетних постів публікується, тим більша ймовірність того, що інші ресурси будуть посилатися на вас.

Дані

Якщо величезний відсоток відвідувачів не хоче затримуватися, замовляти чи купувати, це явна ознака того, потрібні зміни.

Галузі, для яких підходить просування за допомогою власного сайту та його SEO оптимізації

Такий спосіб підходить насправді для будь-якої справи. Головне – правильно складені завдання та спланована карта сайту. Ось кілька прикладів:

 • навчальні курси;
 • транспортні перевезення, зокрема волонтерські;
 • продаж різних товарів, маркетплейс;
 • медичні послуги.

Це лише малий список.

Джерело: https://seo.ua/

Залиште свій коментар