У Байдена назвали умову, за якої Україна вступить у НАТО

У Байдена назвали умову, за якої Україна вступить у НАТО

В адміністрації американського президента Джо Байдена прокоментували перспективу вступу України в НАТО. У Білому домі вважають, що члени блоку ухвалять рішення про членство нашої країни в Альянсі після того, як Київ проведе необхідні реформи та відповідатиме всім вимогам.

Про це сказала речниця Білого дому Карін Жан-П’єр на брифінгу у Вашингтоні в середу, 5 червня. Вона зазначила, що Вашингтон все ще підтримує прихильність до політики відкритих дверей НАТО, передає “Голос Америки”.За словами представниці адміністрації Байдена, США продовжують обговорювати із союзниками прагнення України до євроатлантичної інтеграції. Жан-П’єр не озвучила деталі таких переговорів.

Вона також нагадала, що будь-яке рішення про членство в Північноатлантичному альянсі ухвалюється між 31 союзником, а також країною-претенденткою на членство.Спікерка нагадала слова Джо Байдена про те, що Києву доведеться провести реформи, щоб відповідати тим самим стандартам, що будь-яка країна НАТО, перш ніж приєднатися до альянсу.

Залиште свій коментар