У Києві піднімуть тариф за опалення до 3 тис. грн: кому доведеться платити

У Києві піднімуть тариф за опалення до 3 тис. грн: кому доведеться платити

У Києві різко зросли тарифи на опалення. Тепер 1 Гкал тепла коштуватиме 2700-2900 грн. За новими цінами платити доведеться релігійним, комерційним та бюджетним організаціям.

Згідно з опублікованим на сайті Київської міської державної адміністрації (КМДА) розпорядженням, тариф на тепло підвищиться на 50%. Тобто, якщо минулого року за 1 Гкал тепла доводилося платити 1654 грн, то тепер треба буде викласти на 1-1,5 тис. грн більше.До речі, станом на кінець липня 2014 року 1 Гкал тепла в Києві коштувала 253 грн. Таким чином, за майже 7,5 років тариф на опалення в столиці виріс у 10 разів.

Водночас за інформацією КМДА, для населення тарифи поки підніматися не будуть. Таким чином, в опалювальний період Київ входить зі старими тарифами.

Київ готовий до опалювального сезону
За словами заступника голови КМДА Петра Пантелєєва, Київ не зазнає труднощів із запуском опалювального сезону. Його впевненість базується на даних про повну технічну готовність усіх відповідних систем, а також наявності всіх необхідних документів.

“Всі регламентні роботи проведені. Гідравлічні випробування також проведені, складено відповідні договори на енергоресурси, на газ”, – розповів Пантелєєв.

Українців переводять на високі газові тарифи

Українців змушують платити по 12 грн за кубометр газу замість 8 грн. Причому робиться це без їхнього відома. Причина цього – відмова минулого постачальника від виконання своїх зобов’язань. Через це клієнтів автоматично переводять на “постачальника останньої надії”. У якого вищі тарифи.

За правилами ж, попереджати споживача повинен постачальник, що припинив постачати газ, та через якого клієнта перевели на постачальника останньої надії. Однак найчастіше компанії цього не роблять. Ба більше, відповідну інформацію вони навіть не розміщують на своїх офіційних сайтах.Залиште свій коментар