У Києві за участь у мітингу ОПЗЖ платили гроші. Відео

У Києві за участь у мітингу ОПЗЖ платили гроші. Відео

Учасники мітингів, які проводить “Опозиційна платформа – за життя”, отримують за це щонайменше 400 гривень. Так було й на акції протесту ОПЗЖ біля Верховної Ради 23 вересня.

Факт роздачі грошей і зізнання так званих активістів зняв фотограф Ян Доброносов для видання “Телеграф”. Кадри він також опублікував у Facebook (щоб подивитися фото і відео, доскрольте новину до кінця).Відомо, що цього четверга прихильники політсили зібралися під ВРУ, виступаючи проти “політичного переслідування Віктора Медведчука”. А також вимагаючи не допустити підвищення тарифів у країні.

Мітинг прихильників ОПЗЖ у Києві

Крім цього, група людей із символікою ОПЗЖ стояла неподалік будівлі парламенту в Маріїнському парку. Саме там “активістам” згодом платили за участь у заході.

Чоловік у білій куртці роздавав гроші учасникам мітингу ОПЗЖ

Зокрема, на кадрах помітно, як чоловік із переляканим обличчям дістає з кишені своєї білої куртки по 400 гривень, й роздає учасникам. Поруч стоїть дівчина, записуючи імена тих, хто отримав гроші.
Учасникам мітингу ОПЗЖ платили за участь по 400 грн

“Ось так, ось так це робиться”, – підтвердив і один із учасників, показуючи дві 200-гривневі купюри в об’єктив камери журналіста.

 

Залиште свій коментар