У мережу злили фото, як втомлений Зеленський залишає Банкову: невже все так погано

У мережу злили фото, як втомлений Зеленський залишає Банкову: невже все так погано

У середу, 24 липня, президент України Володимир Зеленський зустрівся з Групою послів країн “Великої сімки”. Метою зустрічі стало обговорення підтримки реформ в Україні та главами представництв Європейського Союзу й НАТО в Україні.

У мережі з’явилися фото втомленого Зеленського, який покидає Офіс президента після зустрічі, повідомляє “Страна“.

На фото видно, що Володимир Зеленський виглядає задумливим.

Коли Зеленський виходив з Офісу президента, до нього підійшов літній чоловік у тюбетейці. Президент вислухав його, після чого президент записав щось у свій телефон. Потім до нього підійшов ще один чоловік, якого також вислухав Володимир Зеленський.

Президент  України Володимир Зеленський
Президент України Володимир Зеленський

Зазначимо, що іноземні представники ЄС та НАТО висловили готовність надавати широку підтримку реалізації амбітної програми реформ, яка була оголошена Главою держави раніше та має здобути необхідну підтримку нового складу українського парламенту.
Володимир Зеленський поінформував учасників зустрічі про ситуацію на Донбасі та останні кроки з розведення сил навколо Станиці Луганської. Він підкреслив, що необхідною передумовою для подальшого прогресу у врегулюванні конфлікту є чітке дотримання режиму припинення вогню. Основна увага під час зустрічі була приділена глибинним реформам, які здійснює Україна, та підтримці зусиль президента і його команди з боку міжнародних партнерів.

Залиште свій коментар