У Зеленського відреагували на підсумки переговорів Байдена і Путіна: комюніке не відображають дві години розмови

У Зеленського відреагували на підсумки переговорів Байдена і Путіна: комюніке не відображають дві години розмови

В Офісі президента України вирішили не коментувати переговори лідерів США Джо Байдена і Росії Володимира Путіна. Там вважають, що оприлюднене обома сторонами комюніке не відображає всієї суті двогодинної бесіди.

Поки в ОП чекають на розмову Володимира Зеленського з американським колегою. Про це заявив прессекретар глави держави Сергій Никифоров у коментарі виданню “Українська правда”.“Реакція буде після розмови Зеленського з президентом США Байденом. Публічні комюніке не віддзеркалюють двох годин розмови, тому давайте все йтиме своєю чергою – і вже, коли отримаємо інформацію з перших вуст, а не з комюніке чи через ЗМІ, тоді і будемо реагувати”, – пояснив він.

Речник президента нагадав, що перед відеодзвінком між Байденом і Путіним українському лідеру телефонував державний секретар США Ентоні Блінкен. Зеленському він окреслив теми, які порушуватиме на цих переговорах американська сторона. В України, підкреслив Никифоров, “є повна довіра до партнерів”.

Він також запевнив, нібито Білий дім не переносив розмову глави адміністрації США із Зеленським. Спікер українського лідера вказав, мовляв, була домовленість, що президенти проговорять після онлайн-зустрічі Байдена з Путіним, і цю розмову нібито запланували на 9 грудня.
Никифоров заявив, що ОПУ відреагує на переговори Байдена і Путіна після бесіди президента США із Зеленським
Залиште свій коментар